آموزش هوش مصنوعی

مانور پدافند غير عامل در ورامين برگزار شد

معرفی مجتمع فرزانگان ورامین
دسته‌بندی نشده

مانور پدافند غير عامل در ورامين برگزار شد

به گزارش ايرنا ، در اين مانور كه روز چهارشنبه در دبيرستان دخترانه فرزانگان برگزار شد ، دستگاه هاي امدادي شامل آتش نشاني و هلال احمر و اورژانس با حضور در محل آموزشگاه ، دستورالعمل هاي اجرايي در مواقع بروز بحران را به صورت عملي تمرين كردند.
در اين مانور كه با محوريت مقابله با حوادث غير طبيعي و زلزله برگزار شد ، نيروهاي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني و اورژانس با حضور در اين دبيرستان ضمن اطفاء حريق ، نسبت به امدادرساني به مصدومان، با نصب چادرهاي بادي، مصدومان طبقات را به پايين منتقل كردند.
معاون سياسي انتظامي فرمانداري ورامين در حاشيه اين مانور به خبرنگار ايرنا گفت: پدافند غيرعامل به مجموعه اي اقدامات دفاعي غيرمسلحانه گفته مي شود كه موجب افزايش بازدارندگي، كاهش آسيب پذيري، تداوم فعاليت هاي ضروري، ارتقاي پايداري ملي و تسهيل مديريت بحران در مقابل تهديدات و اقدام هاي نظامي دشمن مي شود.
عباسعلي سعيديان افزود: در شرايطي كه تهديدات دشمنان با رشد علوم و تكنولوژي تغيير كرده ، رويكرد پدافند غير عامل مي تواند بسياري از اين توطئه ها را خنثي كرده و كشور را از مشكلات پيش رو مصون كند.
وي با تأكيد بر ترويج نگرش پدافند غير عامل در جامعه گفت : اگر تفكر پدافند غير عامل در مدارس و بين دانش آموزان ترويج پيدا كند ، جامعه نيز مي تواند در مواجهه با بسياري از تهديدات خودمراقبتي لازم را به عمل آورده و با تلفات كمتر مواجه شود.
سعيديان گفت: بسياري از افراد جامعه تعريف واضح و روشني از موضوع پدافند غير عامل ندارند و لازم است تا براي فرهنگ سازي، اطلاع رساني و عمق بخشي به دانش افراد جامعه ، با برگزاري همايش هاي تخصصي و استفاده از دانش و تجربه كارشناسان ، از ظرفيت مردمي به درستي بهره برد چرا كه براي پيشرفت درست برنامه هاي پدافند غير عامل، مشاركت همگاني بسيار ضروري است.
ششم تا دوازدهم آبان هفته پدافند غير عامل نامگذاري شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داوطلبان شرکت در آزمون های تیزهوشان می بایست برای نام نویسی در این آزمون ها به my.medu.ir مراجعه نموده و پس از انجام مراحلی نام خود را در لیست ورود به جلسه این آزمون ثبت نمایند.
دسته‌بندی نشده
سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) از طریق برگزاری یک آزمون ورودی، دانش آموزان پرتلاش و دارای بهره هوشی بالا را با هدف شکوفا کردن استعدادهای آن ها جذب می نماید. فرآیند نام نویسی این آزمون در هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت اینترنتی انجام …

دسته‌بندی نشده
ورامین همواره پیشگام دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مرتضی محمودی صبح چهارشنبه در دیدار با مسعود بهرامی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اظهار داشت: ورامین همواره پیشگام دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود. امام جمعه ورامین بیان داشت: باید به معیشت فرهنگیان توجه کرد و نیازهای این …

دسته‌بندی نشده
سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ورامین سال آینده بومی سازی شود

سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ورامین سال آینده بومی سازی شود به گزارش خبرنگار مهر، مجید درویشی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش ورامین که با حضور علی عباسی مدیر آموزش و پرورش ورامین و اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن جلسات برگزار شد، اظهار …